Archiwum

Grupa wsparcia dla rodzin po adopcji – 22.01.18

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla rodzin adopcyjnych, które odbędzie się w dniu 22 stycznia br. o godzinie 17:00 na os. Górali 15 w Krakowie. Tematem przewodnim będzie „Samodzielność naszych dzieci i wspieranie ich w samodyscyplinie”. 

Podczas spotkania obecni będą wolontariusze, którzy zajmą się Państwa dziećmi.

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu: mail: osrodek@profamilia.pl lub tel. 500 134 050

Bal Karnawałowy-relacja

Bal Karnawałowy dla dzieci z rodzin adopcyjnych i zastępczych po raz 17 został zorganizowany w Krakowie przez Stowarzyszenie „Pro Familia” oraz Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia „Pro Familia”.

W dniu 13 stycznia br. w godzinach od 15:30-19:00 na os. Górali 4 w Ośrodku Kultury ARTZona w Krakowie bawiło się 170 dzieci.

W tym niezwykłym wydarzeniu wzięło udział 60 rodzin adopcyjnych, 20 rodzin zastępczych oraz dzieci z rodzicami uczęszczające do Placówki Wsparcia Dziennego Familka na os. Górali 15 w Krakowie.

Szczególnym Gościem naszego Balu była Pani Sylwia Grzesiak-Ambroży – Dyrektor Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej, która życzyła dzieciom udanej zabawy a rodzicom samych dobrych chwil w trudnej drodze wychowania.

Bal udało się zorganizować dzięki finansowym wsparciu firm SABRE i UBS, środkom Stowarzyszenia oraz wsparciu 15 osobowej grupie wolontariuszy i pracowników Ośrodka Adopcyjnego a także rodzicom i opiekunom zastępczym, którzy jak co roku zastawili nasze stoły słodkim poczęstunkiem.

Podczas Balu Karnawałowego oprócz oprawy muzycznej przygotowanej przez Wodzirejów, dzieci mogły na stoiskach tematycznych pomalować twarze , otrzymać wymarzone zwierzątka z balonów, zrobić maskę karnawałową lub kotylion. Cały Bal trwała loteria fantowa, dzieci losowały gry, zabawki, gry. Podczas Balu udało się również przeprowadzić licytację na rzecz jednego z dzieci chorego na mukowiscydozę.

Dzięki wsparciu jednej z naszych rodzin podczas Balu działało studio fotograficzne i każdy mógł wykonać rodzinną pamiątkową fotografię! Dziękujemy Pani Anno i Panie Jacku !

Wszystkie dzieci były przepięknie ubrane w stroje karnawałowe bawiły się, tańczyły i śmiały. Długo oczekiwany spóźniony św. Mikołaj pojawił się na koniec Balu i wszystkim dzieciom wręczył prezenty.

Dziękujemy za obecność, do zobaczenia za rok!

bal bal5 bal3 bal2

Godziny pracy Ośrodka w 2018 roku

Uprzejmie informujemy, iż od 2 stycznia 2018 roku Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia „Pro Familia” czynny będzie w następujących godzinach:

poniedziałek   8:00-19:00

wtorek              8:00-17:00

środa                 8:00-17:00

czwartek           8:00-15:00

piątek               8:00-15:00

Informacja


Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął Uchwałę nr 2156/17 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w zakresie realizacji zadania zleconego polegającego na organizowaniu i prowadzeniu ośrodków adopcyjnych przyznając dotację na kontynuacje działań Ośrodka Adopcyjnego Stowarzyszenia „Pro Familia” w latach 2018-2022.

Życzenia Świąteczne

k2

Bal Karnawałowy – zapisy

Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Zaproszenie kierowane jest do dzieci z rodzin adopcyjnych i zastępczych, członków Stowarzyszenia, podopiecznych Świetlicy Familka
Bal odbędzie się w dniu 13 stycznia 2018 roku w godzinach od 15:30-19:00 na os. Górali 4 w Ośrodku Kultury ARTZona w Krakowie.
Obowiązują zapisy: mail: osrodek@profamilia.pl lub 500 134 050. Prosimy o podanie liczby i wieku dzieci obecnych na Balu.
Zachęcamy Państwa do przebrania dzieci w stroje karnawałowe. Jak co roku zwracamy się z prośbą do Państwa o przyniesienie czegoś słodkiego, owoców, napojów w ramach poczęstunku dla rodziców i dzieci. Podczas Balu dzieci odwiedzi spóźniony św. Mikołaj, który z pomocą wodzireja umili czas podczas wspólnej zabawy.
Zapisy na Bal przyjmujemy do 5 stycznia 2018 r.
Liczba miejsc ograniczona.

58ac03292a064_o,size,969x565,q,71,h,9f413a

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców – relacja

Zakończyliśmy kolejną edycję warsztatów pn. „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” realizowaną poprzez 8 spotkań w dniach od 23 października do 11 grudnia br. Głównym celem tych warsztatów jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.
Dziękujemy uczestnikom za aktywność podczas zajęć, cieszymy się, że były one okazją również do nawiązania nowych znajomości wśród rodzin adopcyjnych.

sdr1 sdr2

Spotkanie wspólne dla rodzin przed i po adopcji

Serdecznie zapraszamy na najbliższe wspólne przedświąteczne spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję dziecka oraz rodzin po adopcji dziecka. Rodziny po adopcji zapraszamy wraz z dziećmi.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia 2017 r. 
w godz. 17:00 -19:00 na os. Górali 15 w Krakowie.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej osrodek@profamilia.pl. 
Ze względów lokalowych liczba miejsc ograniczona.

Wolontariusze poszukiwani;)

Poszukujemy wolontariuszy!

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w działaniach Ośrodka Adopcyjnego na rzecz dzieci z rodzin adopcyjnych.

Wolontariat będzie obejmował opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 7 lat podczas spotkań organizowanych przez nas dla rodziców adopcyjnych (m.in. w czasie grup wsparcia, warsztatów pt. „Szkoła dla Rodziców” itp.) oraz asystowanie podczas warsztatów dla dzieci.

3 godzinne spotkania, podczas których potrzebujemy wsparcia przy opiece nad dziećmi, organizujemy w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych (zazwyczaj od godz. 16.00 lub 17.00) albo w weekendy (zwykle w soboty).

Obecnie przygotowujemy się do Balu Karnawałowego dla dzieci z rodzin adopcyjnych i zastępczych, który planowany jest na sobotę 13 stycznia 2018 r. podczas, którego wolontariusze będą mogli bawić się wspólne z dziećmi i pomóc nam w organizacji tego wydarzenia.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej głównej siedzibie przy os. Zielonym 1 w Nowej Hucie, ewentualnie w naszym sąsiednim lokalu na os. Górali 15.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny :
12 642 12 16, 500 134 050 lub mailowy : osrodek@profamilia.pl
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, skontaktujcie się z 
nami. Jeśli znacie kogoś, komu warto tę informację przekazać, zróbcie to śmiało!

Grupa wsparcia dla oczekujących rodzin

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie grupy wsparcia. Będzie ono okazją dla Państwa, aby spotkać się z innymi rodzinami oczekującymi na dziecko w naszym Ośrodku Adopcyjnym. Chcemy, aby mieli Państwo możliwość porozmawiać z innymi parami, podzielić się swoimi myślami: wątpliwościami i nadziejami związanymi z tematem przysposobienia oraz niejednokrotnie długim czasem oczekiwania na pojawienie się adopcyjnego dziecka. 
Grupa wsparcia odbędzie się w czwartek 16 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w siedzibie Ośrodka Adopcyjnego na os. Zielonym 1 w Krakowie. 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej (osrodek@profamilia.pl, tel. 500 134 050).
Zapraszamy!

ps. 18 grudnia br. planujemy wspólne przedświąteczne spotkanie dla rodzin po adopcji oraz rodzin oczekujących, na które już dziś serdecznie zapraszamy!

Bal Karnawałowy 2018 – informacja

Drodzy Rodzice, Rodzice adopcyjni, zastępczy, członkowie Stowarzyszenia, Sympatycy Stowarzyszenia!


Aby nasz coroczny Bal Karnawałowy, który trwa kilka godzin był udany podejmujemy działania kilka miesięcy wcześniej. Wymaga on dużej organizacji wśród pracowników, wsparcia wolontariuszy, pozyskania środków, wynajęcia sali, obsługi muzycznej. Dziś z dużym wyprzedzeniem chcemy przekazać Wam datę tego wydarzenia, abyście mogli Państwo zaplanować obecność i wyjątkowe stroje karnawałowe dla dzieci, z czego bardzo się potem cieszymy, bo organizujemy nasz Bal własnie dla WAS i Waszych dzieci.
Tadaaam… Bal Karnawałowy odbędzie się 13 stycznia 2018 roku w godzinach od 15:30-19:00 na os. Górali 4 w Ośrodku Kultury ARTZona w Krakowie. 
Jeżeli jesteście chętni pomóc nam w organizacji tego wydarzenia min. poprzez organizację stoiska tematycznego dla dzieci, wsparciu cateringu, zapraszamy do współpracy
(prosimy o kontakt osrodek@profamilia.pl).
Oficjalne zapisy na Bal ruszają 1 grudnia br. drogą elektroniczną (osrodek@profamilia.pl), telefoniczną 500 134 050.

Zapraszamy,

Zarząd Stowarzyszenia, Dyrekcja oraz Pracownicy Ośrodka Adopcyjnego „Pro Familia” oraz Placówki Wsparcia Dziennego – Świetlicy „Familka”

Grupa wsparcia dla rodziców adopcyjnych

W dniu 7 listopada br. o godzinie 17:00 zapraszamy Państwa aby spotkać się w gronie innych rodzin, które także adoptowały dzieci, aby wspólnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, podzielić się sukcesami lub trudnościami, z jakimi borykacie się podczas wychowywania Waszych pociech, Spotkanie odbędzie się w naszym Ośrodku Adopcyjnym przy os. Zielonym 1 w Krakowie. Zapraszamy!

Zaproszenie na warsztatach dla rodziców adopcyjnych nastolatków

Witamy,

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w cyklicznych warsztatach dla rodziców adopcyjnych wychowujących dzieci w wieku nastoletnim.

Spotkania będą okazją do wymiany doświadczeń obejmujących różne aspekty rodzicielstwa adopcyjnego oraz rozwijania kompetencji rodzicielskich. Prowadzone będą przez pracowników Ośrodka Adopcyjnego „Pro Familia”.

Najbliższe warsztaty odbędą się w sobotę 28 października 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 w lokalu przy os. Górali 15 w Krakowie.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 12 642 12 16, 500 134 050 lub mailowo: osrodek@profamilia.pl. Prosimy o informację do dnia 23.10.2017 r.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zadzwońcie. Jeśli znacie kogoś, komu warto tę informację przekazać, zróbcie to śmiało!

Zapraszamy!

Warsztaty „Szkoła dla Rodziców” – zaproszenie

Warsztaty „Szkoła dla Rodziców”

Rozpoczynamy nabór na kolejny cykl warsztatów „Szkoła dla Rodziców”, na które zapraszamy rodziców adopcyjnych
Warsztaty są cyklem 8 spotkań, w trakcie których można podzielić się swoimi doświadczeniami rodzicielskimi zaczerpnąć z doświadczeń innych oraz rozwinąć swoje umiejętności wychowawcze. Ćwiczenia w połączeniu z praktyczną wiedzą pomagają w pogłębieniu relacji z dzieckiem, rozwiązaniu bądź uniknięciu problemów wychowawczych.

Warsztaty są nieodpłatne i będą prowadzone przez trenerów programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. 
Planowany termin rozpoczęcia to 23 października 2017 roku. Spotkania będą się odbywały w kolejne poniedziałki w godz. 17.00-20.00
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 12 642 12 16, 500 134 050 lub mailowo: osrodek@profamilia.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zadzwoń. Jeśli znasz kogoś, komu warto tę informację przekazać, zrób to śmiało!

Zapraszamy!

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla osób oczekujących na adopcję dziecka, które odbędzie się 26 września o godz. 17.00 w lokalu na os. Zielonym 1.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności drogą telefoniczną lub mailową.

 

RODZINNY WEEKEND Z OŚRODKIEM „PRO FAMILIA” W NIEDZICY

Zapraszamy Państwa na rodzinny weekend do malowniczej Niedzicy. Wyjazd organizowany jest przez Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia „Pro Familia” w dniach 29 września – 1 października 2017 roku.

  • Spotkanie organizujemy z myślą o rodzinach adopcyjnych wychowujących dzieci powyżej 10 r. ż., wchodzące w niełatwy okres dorastania. Rodziny z młodszymi dziećmi, zainteresowane spotkaniem, również serdecznie zapraszamy.
  • Będzie ono okazją do wymiany doświadczeń obejmujących różne aspekty rodzicielstwa adopcyjnego w kameralnym gronie. Podczas wyjazdu przewidziany jest warsztat dla dzieci i młodzieży oraz spotkanie dla rodziców. Zajęcia te będą prowadzone przez pracowników Ośrodka.
  • Istnieje również możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji psychologiczno– pedagogicznej.
  • Malownicza okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu w rodzinnym gronie.

Przewidywany koszt pobytu to 125 złotych za osobę – cena obejmuje 2 noclegi i 5 posiłków. Dojazd własny.

Ośrodek, w którym organizowane jest spotkanie dysponuje bogatym zapleczem do Państwa dyspozycji (boisko do siatkówki plażowej, pełno-wymiarowe boisko do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, zadaszona wiata z grillem, miejsce na ognisko oraz duży parking dla samochodów).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 1 września 2017 r.

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję dziecka – 6 lipca 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Górali 15.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

 

DZIEŃ OTWARTY W OŚRODKU „PRO FAMILIA” – RELACJA

   3 czerwca 2017 r. w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia” miało miejsce spotkanie rodzin adopcyjnych z zaproszonymi specjalistami oraz pracownikami Ośrodka. Pani Joanna Wójtowicz-Pałasz opowiedziała o metodach wspierania rozwoju dziecka, metodach rehabilitacji z perspektywy terapeuty integracji sensorycznej, pedagoga i logopedy klinicznego. 

WP_20170603_11_47_39_Pro

   Rodzice mieli także możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z Panią Marleną Furtak, logopedą. W ich trakcie otrzymali praktyczne wskazówki do codziennej pracy z dzieckiem mające na celu wspomaganie rozwoju mowy.

   Spotkanie było także okazją do zabawy i integracji, w których uczestniczyli pracownicy Ośrodka. Wszystkim osobom, które wzięły udział w spotkaniu dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez pracowników Ośrodka Adopcyjnego Stowarzyszenia „Pro Familia”!

20170603_114436

Dzień Otwarty w Ośrodku „Pro Familia”

 Z okazji ważnych dni, jakimi są Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca
serdecznie zapraszamy Rodziców Adopcyjnych wraz z dziećmi na

 Dzień Otwarty w Ośrodku Adopcyjnym „Pro Familia”

 3 czerwca w godzinach 10.00-15.00 na os. Górali 15 w Krakowie

 czekają na Państwa pracownicy naszego Ośrodka i zaproszeni Specjaliści

 Nasze propozycje dla Państwa:

-  Pani Joanna Wójtowicz-Pałasz w godz. 10.30-12.00 opowie Państwu o metodach wspierania rozwoju dziecka, metodach rehabilitacji z perspektywy terapeuty integracji sensorycznej, pedagoga i logopedy klinicznego. Nasz gość odpowie również na Państwa pytania

-  Pani Marlena Furtak – logopeda czeka na Państwa w godz. 10.00-13.00, jeżeli jesteście zainteresowani indywidualną konsultacją dotyczącą rozwoju mowy Waszego dziecka (prosimy o wcześniejsze zapisy)

-  Wszyscy Pracownicy Ośrodka pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie konsultacji psychologiczno-pedagogicznych

-  Starsze dzieci mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych

-  Maluchy znajdą troskliwą opiekę pod okiem Pracowników Ośrodka

 

Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu oraz podanie liczby i wieku dzieci

– telefonicznie pod numerami 500 134 050, 12 642 12 16 lub mailowo osrodek@profamilia.pl

 

 

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję dziecka – 24 maja 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Górali 15.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

Apel o wyrównanie szans dla dzieci adoptowanych

Zapraszamy do zapoznania się z wystąpieniem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka do Prezydenta RP z propozycją zmian w prawie, które mają zagwarantować urlop na warunkach urlopu macierzyńskiego także rodzicom decydującym się na adopcję dzieci starszych, czyli powyżej 7 roku życia:

 

https://brpd.gov.pl/aktualnosci-wystapienia-generalne/apel-o-wyrownanie-szans-dla-dzieci-adoptowanych

Informacja

Informujemy, że Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia „Pro Familia” w dniu 2 maja 2017 roku będzie nieczynny.

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję dziecka – 25 kwietnia 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Górali 15. Gośćmi spotkania będą rodzice adopcyjni dwójki dzieci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

Wielkanoc 2017

jajo

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne spotkanie grupy wsparcia dla rodzin adopcyjnych, które odbędzie się dnia 10.04.2017 r. o godzinie 17.00, w lokalu przy os. Górali 15 w Krakowie.

Istnieje możliwość zapewnienia opieki nad dziećmi na czas trwania grupy wsparcia. Dla dzieci przewidziane są zajęcia obejmujące przygotowanie świątecznych dekoracji.

 Prosimy o potwierdzenie przybycia drogą mailową lub telefoniczną oraz zgłoszenie zapotrzebowania na opiekę nad dzieckiem.

 

 

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję dziecka 23 marca 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Górali 15.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

 

Prośba o wsparcie Stowarzyszenia 1 %

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Pro Familia” pomaga dzieciom od 20 lat.
Jesteśmy organizacją pozarządową (typu non-profit), działającą na rzecz dzieci osieroconych, zaniedbanych bądź opuszczonych. W swojej pracy opieramy się między innymi na zaangażowaniu wolontariuszy oraz wsparciu ludzi dobrej woli rozumiejących trudną sytuację oraz potrzeby dzieci i ich opiekunów zastępczych.

Zwracamy się z prośbą do Państwa o przekazanie 1 % podatku na rzecz działań statutowych Stowarzyszenia „Pro Familia”

Dla ułatwienia udostępniamy Państwu program, za pomocą którego łatwo wypełnicie PIT przekazując 1% podatku na Stowarzyszenie„Pro Familia”.
Program ten działa w  przeglądarce internetowej i nie wymaga instalacji. Do jego uruchomienia potrzebna jest wtyczka Flash.

Poniżej link do aplikacji.

http://profamilia.pl/stowarzyszenie/1-procent/

Znajduje się ona również w zakładce 1% na naszej stronie www.

Dziękujemy,

Zarząd Stowarzyszenia

Grupy wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkania grupy wsparcia:

- dla rodzin oczekujących na adopcję dziecka – 22 lutego 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Zielonym 1

- dla rodzin adopcyjnych20 lutego 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Górali 15

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

 

Wyjazd wakacyjny dla rodzin – Sielpia 2017

Wyjazd integracyjno-wypoczynkowy dla rodzin.

 

Stowarzyszenie „Pro Familia” zaprasza członków Stowarzyszenia, rodziny adopcyjne i zastępcze na wyjazd integracyjno-wypoczynkowy. Wypoczywać będziemy w dniach od 7 do 14 lipca 2017 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Łucznik” w Sielpi (http://www.sielpia.com/) – województwo świętokrzyskie, około 140 km od Krakowa. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki, miejsce na grilla oraz altana. Pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami.

Cena pobytu  wraz z wyżywieniem (4 posiłki) dla osoby dorosłej to – 630 zł

Cena pobytu wraz z wyżywieniem (4 posiłki)  dla dziecka 3 r.ż. do 13 r.ż. to – 520 zł

Dziecko do 3 r. ż. bez wyżywienia i łóżka – nieodpłatnie

Dojazd we własnym zakresie. W ramach pobytu każdy z uczestników organizuje sobie czas wolny we własnym zakresie a wieczorami spotykamy się tradycyjnie na wspólnych integracyjnych spotkaniach.

Podczas pobytu 3 krotnie będzie możliwość nieodpłatnego skorzystania z rowerków wodnych.

Zapisy trwają do 20 lutego 2010 roku. Osoby zapisane są zobowiązane do uiszczenia zaliczki
w wysokości 50 zł od osoby na konto Stowarzyszenia. W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Zapraszamy!!!

Prosimy o zapisy drogą elektroniczną mail: a.zietarska@profamilia.pl

Telefon kontaktowy: 12/642 12 16, 784 305 610

dsc09573 dsc09590 4 8

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia 
DLA RODZIN OCZEKUJĄCYCH NA ADOPCJĘ,
które odbędzie się dnia 24 stycznia 2017 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Zielonym 1.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

Życzenia świąteczne

ooooos

Zaproszenie na BAL KARNAWAŁOWY

bal_zaproszenie-page-001

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia 
DLA RODZIN OCZEKUJĄCYCH NA ADOPCJĘ,
które odbędzie się dnia 7 grudnia 2016 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Górali 15.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

 

Informujemy, że w dniu 31 października Ośrodek Adopcyjny „Pro Familia” jest nieczynny.

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie grupy wsparcia 
DLA RODZIN OCZEKUJĄCYCH NA ADOPCJĘ,
które odbędzie się dnia 25 października 2016 roku o godz. 17:00 w lokalu na os. Zielonym 1.
Na spotkaniu obecni będą goście -  rodzina adopcyjna, która opowie o swoich doświadczeniach.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie mailowej lub telefonicznej.

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie grupy wsparcia dla rodziców adopcyjnych.

 Zaproszenie kierujemy szczególnie do rodzin wychowujących więcej niż jedno dziecko oraz do tych z Państwa, którzy planują powiększenie rodziny w przyszłości.

 Porozmawiamy na temat:

„Dwoje dzieci –  dwie miłości, czy też jedna podzielona na pół?”

 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 17 października o godzinie 17.00 na os. Zielone 1.

 Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia drogą mailową lub telefonicznie.

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla osób oczekujących na adopcję dziecka, które odbędzie się 22 września o godz. 17.00 w lokalu na os. Górali 15.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności drogą telefoniczną lub mailową.

 

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla kandydatów na rodziców adopcyjnych, które odbędzie się 29 czerwca (środa) o godz. 17.00 w lokalu na os. Górali 15. Gościem spotkania będzie mama adopcyjna, która posiada także kilkuletnie doświadczenie jako osoba prowadząca zawodową rodzinę zastępczą o charakterze pogotowia rodzinnego.
Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności drogą telefoniczną lub mailową.

Grupa wsparcia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla rodziców adopcyjnych, które odbędzie się 20 czerwca o godz. 17.00 w lokalu na os. Górali 15.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności drogą telefoniczną lub mailową.

 

Grupa wsparcia

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla osób oczekujących na adopcję dziecka, które odbędzie się 31 maja o godz. 17.00 w lokalu na os. Górali 15.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności drogą telefoniczną lub mailową.

 

SPONSORZY