KRS: 0000136312

AKTUALNOŚCI

Bal Karnawałowy – relacja

Już po raz 16 w dniu 14 stycznia 2017 roku bawiliśmy się wspólnie na Balu Karnawałowym dla dzieci z rodzin adopcyjnych i zastępczych a także członków naszego Stowarzyszenia.  160 dzieci wraz z rodzicami adopcyjnymi lub opiekunami zastępczymi bawiło się przy dźwiękach dyskotekowej muzyki wspólnie z wodzirejami.

Dzieci mogły korzystać ze stoisk tematycznych takich jak : malowanie twarzy, salonik kosmetyczny, tworzenie masek karnawałowych lub dmuchanie baloników i tworzenie z nich zwierzątek.

Podczas Balu pojawił się również spóźniony św. Mikołaj i każde dziecko otrzymało paczkę.

Gościem specjalnym naszego Balu był Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak, który wraz z osobami towarzyszącymi wręczył naszemu Stowarzyszeniu odznakę Infantis Dignitatis Defensoriu za zasługi dla Ochrony Praw Dziecka.

Bal Karnawałowy był doskonałą okazją do spotkania się środowiska zastępczego, rozmów, nawiązywania nowych znajomości, wymiany doświadczeń.

Dziękujemy z całego serca naszym darczyńcom z UBS , dzięki którym sfinasowaliśmy zakup paczek dla dzieci. Dziękujemy p. Dariuszowi, pani Elżbiecie i Panu Piotrowi  za pyszne kanapeczki i jogurty i słodkie czekolady, Dziękujemy Wszystkim rodzinom za przyniesienie ciast,ciastek, owoców

Gorące podziękowania dla Wolontariuszy, dzięki którym powstały stoiska tematyczne i za wsparcie w organizacji naszego Balu a także za wspólna zabawę z dziećmi.

Kolejny Bal raz rok, już dziś zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy do galerii i obejrzenia zdjęć.

 

dav dav dav dav burst dav dav dav IMG_5565 IMG_5407 IMG_5450 IMG_5515 IMG_5561

Przekaz 1 procent podatku
SPONSORZY