KRS: 0000136312

AKTUALNOŚCI

oferta wyjazdu wakacyjnego dla Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, drodzy Koledzy,

Jeśli macie ochotę rozpocząć wakacje w dobrym towarzystwie, komfortowych warunkach, z atrakcjami dla dzieci (niewygórowane ceny) – zapraszamy na wspólny wyjazd do Sielpi w województwie świętokrzyskim. Mamy do dyspozycji 9 pięcioosobowych domków drewnianych o dobrym standardzie – składają się z saloniku z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. http://www.kasia-sielpia.pl/osrodek-kasia/

Każdy domek jest wyposażony w 2 pojedyncze łóżka, 2 niewielkie wersalki i narożną kanapkę (w saloniku). W obu sypialniach są szafy, w saloniku telewizor. W kąciku kuchennym lodówka, garnki, naczynia i płyta indukcyjna.

Proponowany termin: 27 czerwca – 4 lipca

Miejsce: Sielpia Wielka, ul. Spółdzielcza 11

Domek kosztuje 300 złotych za dobę, przy liczbie mieszkańców od 1 do 5, kolejna, szósta osoba to dodatkowy koszt 30 złotych. Domek mogą wynająć także np. 4 osoby, ale cena wtedy nie ulega zmianie.

Atrakcje na miejscu: jezioro (płytkie), atrakcyjne lasy, wesołe miasteczko, gokarty (miasteczko i gokarty w wyznaczonych godzinach dla nas 50 procent ceny), rowery wodne (minus 20 procent ceny), duży, nowy plac zabaw w ośrodku Kasia (część domków z bezpośrednim widokiem na plac zabaw), ognisko, grill.

Wyżywienie: śniadanie i kolacja we własnym zakresie – sklepik ze świeżym pieczywem przy bramie ośrodka, Biedronka 8 km dalej, można zamówić obiady w cenie 25 zł. (wystarczy zgłosić poprzedniego dnia do godz.14).

Przewidujemy dofinansowanie ze środków Stowarzyszenia – jej wysokość będzie ustalona w terminie późniejszym.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do 10 marca. Konieczne będzie dokonanie zaliczki w wysokości 500 zł za domek do 14 marca.

Kontakt w sprawie wyjazdu i wszelkie pytania:

Teresa Zelek kom 609 116 430

Beata Gospodarek- Werbanow   600 079 198

z pozdrowieniami,

Zarząd

1 2 3

Przekaz 1 procent podatku
SPONSORZY