KRS: 0000136312

Wsparcie po stracie dziecka

Twoja rodzina znalazła się w jednej z najtrudniejszych sytuacji życiowych – utraciliście swoje dziecko. Przygotowywaliście się do roli mamy i taty, mieliście plany i marzenia, które legły w gruzach. Na zawsze jednak pozostaniecie rodzicami, chociaż często spotkacie się z brakiem zrozumienia i wrażliwości.

Jeśli doświadczyliście Państwo straty dziecka, szukacie wsparcia, zrozumienia w dramatycznej sytuacji lub po prostu chcecie komuś opowiedzieć o tym, co Was spotkało, zapraszamy Państwa na spotkanie z pracownikiem Ośrodka. Będziecie mieli możliwość rozmowy ze specjalistą, który pomoże Wam poradzić sobie z traumatycznym doświadczeniem, przede wszystkim jednak spotkacie kogoś, kto ze zrozumieniem i empatią spróbuje Wam pomóc w tym, co przeżywacie. Postaramy się stworzyć  Państwu bezpieczną przestrzeń, w której będziecie mogli wyrazić swoje emocje, opowiedzieć o tym, co Was spotkało.

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem w naszym Ośrodku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 500 134 050 celem umówienia terminu. Zapraszamy.

 

SPONSORZY