AKTUALNOŚCI

Warsztaty rozwojowe dla rodziców adopcyjnych (małżeństw)

Zapraszamy Państwa na cykl Warsztatów Rozwojowych dla Małżeństw (Rodziców adopcyjnych)

 

Dla kogo?

Dla małżonków, którzy pragną poprawić jakość związku, chcieliby popracować nad relacją partnerską. Zapraszamy tych, którzy chcą pełniej rozumieć się wzajemnie.

 

Charakter warsztatów:

Warsztaty składają się z  cyklu 5 zajęć, każde trwają 2 godziny. Odbywają się raz w miesiącu. Grupa warsztatowa ma charakter zamknięty. Zajęcia odbywać się będą w kameralnej grupie 6-7 par. Zajęcia będą miały luźny, swobodny charakter. Będą polegać na rozmowach, ćwiczeniach (zazwyczaj we własnych parach, choć nie tylko), „burzach mózgu”.

 

Terminy:

Warsztaty będą odbywać się w poniedziałki: 24.02, 16.03, 20.04, 25.05, 22.06 w godzinach od 17.00 do 19.00. w siedzibie naszego Ośrodka Adopcyjnego „Pro Familia“ na os. Zielonym 1 w Krakowie.

 

Cele:

Warsztaty są okazją, by nieco zwolnić tempo, spotkać się bliżej ze swoim partnerem. Mają dać inspirację, aby rozwinąć związek i wzmocnić łączące Was uczucie. Warsztaty dla par mają przede wszystkim na celu rozwój relacji poprzez wzmacnianie pozytywnej emocjonalności oraz bliskości partnerów. Podczas spotkań w kameralnym gronie innych par będzie szansa, aby wzbogacić wzajemną relację, poprawić i rozwinąć wzajemną komunikację, poznać mocne i słabsze strony związku. Warsztaty te mogą być też inspiracją do dalszej pracy i pogłębiania wzajemnej komunikacji.

Prowadzący:

Karolina Półrola -psycholog

Dominik Sałdak- pedagog

 

Uprzejmie prosimy o ZAPISY w formie mailowej lub telefonicznej (osrodek@profamilia.pl, tel. 500 134 050). Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w zajęciach jest NIEODPŁATNY. Zajęcia przeznaczone są dla małżeństw, które adoptowały dzieci.

Przekaz 1 procent podatku
SPONSORZY