Aktualności

24.02.21 |
Webinar II -15.03.2021
 
Serdecznie zapraszamy rodziny oczekujące na przysposobienie, rodziny adopcyjne a także osoby zainteresowane rozpoczęciem procedury adopcyjnej na drugi webinar
z cyklu ośmiu tematycznych spotkań dot. tematyki okołoadopcyjnej i wychowawczej.
Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i tekst „WEBINAR II TOŻSAMOŚĆ DZIECKA JAK ROZMAWIAĆ Z DZIECKIEM O ADOPCJI? Prowadząca: Agnieszka Ziętarska, pedagog, dyrektor Ośrodka Adopcyjnego Stowarzyszenia "Pro Familia" 15 marca 2021, godz.18:00 19:00 Aby otrzymać link do webinaru należy przysłać mailem zgłoszenie osrodek@profamilia.”

 

więcej
16.02.21 |
Grupa wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję 22.02.2021

 

Zapraszamy na spotkanie online grupy wsparcia rodzin oczekujących na

adopcję, 22.02.2021 r., o godz. 17. Tym razem chcemy porozmawiać z

Państwem na temat sposobów budowania więzi z dzieckiem. Wyjściem do

dyskusji będzie krótki materiał filmowy.

Spotkanie poprowadzą: Katarzyna Tomsia i Dominik Sałdak.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Po

zgłoszeniu chęci udziału w spotkaniu zostanie do Państwa przesłany link

umożliwiający dołączenie do niego. Zapraszamy!

Przepyszne grudniowe zniżki (2)

 

więcej
2.02.21 |
Grupa wsparcia dla rodzin adopcyjnych 08.02.2021 g. 17:00

Zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia ONLINE dla rodzin adopcyjnych.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Kiedy rodzina adopcyjna potrzebuje wsparcia?”. Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę pomocy postadopcyjnej oraz wymienić się miejscami, które taką pomoc świadczą a także porozmawiać o tym, które aspekty trudności adopcyjnych wymagają szukania pomocy.

Najbliższa grupa wsparcia odbędzie się w poniedziałek 8 lutego 2021 r. o godzinie 17.00, za pośrednictwem zoom.
Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w spotkaniu otrzymają Państwo link, który umożliwi udział w nim.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w spotkaniu drogą mailową lub telefoniczną.

Niebieski Sukulent Zdjęcie Uroda Pielęgnacja Skóry Wpis na Facebooku

więcej
1.12.20 |
Świąteczne spotkanie grup wsparcia online

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wspólne spotkanie grup wsparcia ONLINE dla rodzin oczekujących na propozycję adopcyjną i rodzin po adopcji!

Wspólne spotkanie grup wsparcia odbędzie się w poniedziałek 14 grudnia 2020 r. o godzinie 17.00, za pośrednictwem komunikatora internetowego. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w spotkaniu otrzymają Państwo link, który umożliwi udział w nim oraz bardziej szczegółowe informacje na temat spotkania.

Tym razem chcemy spotkać się z Państwem w świątecznej atmosferze, porozmawiać o tym jak zwykle spędzacie ten czas, wymienić się doświadczeniami. Chcemy także przekazać informacje dotyczące podsumowania pracy ośrodka w mijającym roku oraz przedstawić nasze plany na nadchodzący rok. Zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w spotkaniu drogą mailową lub telefoniczną. Ilość miejsc ograniczona.

email: osrodek@profamilia.pl tel. 12 642 12 16, 500 134 050

Zespół Ośrodka Adopcyjnego Stowarzyszenia „Pro Familia”

więcej
24.08.20 |
Warsztaty dla par

Zapraszamy Państwa na:  


Cykl Warsztatów Rozwojowych dla Małżeństw

(Rodziców adopcyjnych i oczekujących na przysposobienie)

 

 

Dla kogo?

Dla małżonków, którzy pragną poprawić jakość związku, chcieliby popracować nad relacją partnerską. Zapraszamy tych, którzy chcą pełniej rozumieć się wzajemnie.Zajęcia przeznaczone są dla małżeństw, które adoptowały dzieci.

Charakter warsztatów:

Warsztaty składają się z  cyklu 5 zajęć, każde trwają 2 godziny. Odbywają się raz w miesiącu. Grupa warsztatowa ma charakter zamknięty. Zajęcia odbywać się będą w kameralnej grupie ok. 7 par. Będą miały luźny, swobodny charakter, będą polegać na rozmowach, ćwiczeniach.

 

Terminy:

Warsztaty zaplanowane zostały na poniedziałki: 19.10., 02.11., 16.11., 30.11., 07.12. w godzinach od 17.00 do 19.00. Odbywać się będą w siedzibie naszego Ośrodka Adopcyjnego „Pro Familia“ na os. Zielonym 1 w Krakowie.

 

Cele:

Warsztaty są okazją, by nieco zwolnić tempo, spotkać się bliżej ze swoim partnerem. Mają dać inspirację, by przyjrzeć się relacji, temu co łączy, także temu co różni. Warsztaty dla par mają przede wszystkim na celu rozwój więzi poprzez wzmacnianie emocjonalności oraz bliskości partnerów. Podczas spotkań w gronie innych par będzie szansa, aby wzbogacić wzajemną relację, poprawić i rozwinąć wzajemną komunikację, poznać mocne i słabsze strony związku. Warsztaty te mogą być też inspiracją do dalszej pracy ipogłębiania komunikacji w związku.

Prowadzący:

Karolina Półrola – psycholog, psychoterapeuta

Dominik Sałdak – pedagog, psychoterapeuta

Uprzejmie prosimy o ZAPISY w formie mailowej lub telefonicznej (osrodek@profamilia.pl, tel. 500 134 050). Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w zajęciach jest NIEODPŁATNY.

więcej

Wszystkie Aktualności >>